Yelken - Başarılarımız




2015
 
  • Rolex Middle Sea Race IRC 3 ve ORC 3 birincisi
  • Bodrum Kış Trofesi IRC 0 birincisi
  • Bosphorus Cup Overall birincisi
  • Arkas Milta Marina Cup IRC 1 birincisi
  • Türkiye Yat Şampiyonası IRC 1 ikincisi
  • Deniz Kuvvetleri Kupası Aşağı Yarışı IRC 0 üçüncüsü
 
2014 
 
  • Deniz Kuvvetleri Kupası Aşağı Yarışı IRC 1 birincisi
  • Arkas Milta Marina Cup IRC 1 birincisi
  • Marmaris Uluslar Arası Yarış Haftası IRC 1 ikincisi
  • Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC 1 birincisi
 
2013
 
  • Çakabey Kupası IRC 1 birincisi
  • Arkas Milta Marina Cup IRC 1 birincisi
  • Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC 1 üçüncüsü
 
2012

 

  • Deniz Kuvvetleri Kupası Aşağı Yarışı IRC 1 ikincisi
  • Doğu Ege Yelken Haftası IRC 1 birincisi
  • Arkas Bayk Cup IRC 1 birincisi
  • Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC 1 birincisi
  • Marmaris Uluslar Arası Yarış Haftası IRC 1 ikincisi
 
2011
 
  • Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC  1 ikincisi
  • Arkas  Bayk Cup  IRC  1 birincisi                                            
  • Marmaris International Race Week  IRC 1 ikincisi            
 
 2010
 
  • Arkas Bayk Cup  IRC 1 birincisi




 

470 SINIFI
KAAN ÖZGÖNENÇ-SERHAT ALTAY



  • Türkiye Şampiyonluğu 2007

  • Balkan Şampiyonluğu – 2006

  • Türkiye Şampiyonluğu – 2006

  • Federasyon Kupası 1.liği (İST) – 2006

470 SINIFI
EFE-HAKAN KARAKAPLAN



  • Balkan Şampiyonası 2.lik 2008

  • Uluslararası Yelken Haftası 1.lik – 2008

  • Balkan Şampiyonası 2.lik 2007

  • Türkiye Şampiyonası 2.lik 2007

  • Balkan Şampiyonası 4.lük- 2006

  • Türkiye Şampiyonası 3.lük – 2006

  • Uluslararası Yelken Haftası 1.lik – 2006

  • 2006 Athens Eurolmp 9.cusu

  • TYF Yarıyıl Kupası 4.sü

LASER/STANDART SINIFI
MUSTAFA ÇAKIR



  • Uluslararası Yelken Haftası 3.lik – 2008

  • Balkan Şampiyonası 5.lik – 2008

  • Türkiye Şampiyonu 1.lik – 2007

  • Balkan Şampiyonası 2.lik - 2007

  • Balkan Şampiyonası 2.lik – 2006

  • Laser Standart Trofe 2.lik – 2006

  • Yarıyıl Kupası 1.si (Bodrum) - 2006

  • İzmir Şampiyonası 1.si-2006

  • Federasyon Kupası 3.sü (Marmaris) -2006


WINDSURF
ENES YILMAZER


-2010 Rüzgar Sörfü Şampiyonası Edirne - Keşen Fun Board Turu'nda 1.lik

2009 Racing Sonuçları (2 uluslararası yarış) (ulusal çapta 3 yarış ile uluslararası çapta 5 yarışın yapılması bekleniyor):

- IFCA (International Funboard Class Association)
Gençler Slalom Dünya Şampiyonası 1.lik

2008 Racing Sonuçları (ulusal çapta 3 yarış, uluslararası çapta 6 yarış):

- Turkish Slalom Şampiyonası 1. Ayak:
Gençler 1.lik, Yetişkinler 2.lik

- IFCA Gençler Slalom Dünya Şampiyonası:
Gençler Dünya Şampiyonu

- Türkiye Slalom Şampiyonası 2. Ayak:
Gençler 1.lik, Yetişkinler 2.lik

2007 Racing Sonuçları (ulusal çapta 3 yarış, uluslararası çapta 5 yarış):

- RS:X Avrupa Şampiyonası :
Yetişkinler 54.lük

- Türkiye Slalom Şampiyonası 1. Ayak:
Gençler 1.lik, Yetişkinler 4.lük

- IFCA Gençler Slalom Dünya Şampiyonası:
Gençler 2.lik

- Türkiye Slalom Şampiyonası 2. Ayak:
Gençler 1.lik, Yetişkinler 2.lik

- IFCA Slalom Dünya Şampiyonası:
Yetişkinler 17.lik

2006 Racing Sonuçları (ulusal çapta 2 yarış, uluslararası çapta 6 yarış):

- RS:X Türkiye Yarı-Yıl Kupası:
Yetişkinler 2.lik

- ATHENS RS:X Eurolympc Haftası:
Yetişkinler Genel Klasman 17.lik

- RS:X Avrupa Şampiyonası:
Yetişkinler 70.lik

- ISAF Gençler Dünya Şampiyonası:
Gençler 16.lık

- IFCA Slalom Dünya Şampiyonası:
Gençler 3.lük, Yetişkinler Genel Klasman 42.lik

- Balkan Şampiyonası (RS:X):
Gençler 3.lük, Yetişkinler Genel Klasman 5.lik

- RS:X Dünya Şampiyonası:
Yetişkinler Genel Klasman 108.lik (186 yarışmacı)

2005 Racing Sonuçları (ulusal çapta 8 yarış, uluslararası çapta 1 yarış):

- Türkiye Slalom Şampiyonası
Gençler 2.lik, Yetişkinler 6.lık

- IFCA Slalom Avrupa Şampiyonası:
Gençler 1.lik, Yetişkinler 15.lik

- RS:X Türkiye Şampiyonası:
Gençler 1.lik , Yetişkinler 4.lük

2004 Racing Sonuçları (ulusal çapta 6 yerel yarış):

- Kaymakamlık Kupası:
Gençler 1.'lik Gençler 1-saat 1.lik

 

2014

Deniz Kuvvetleri Kupası Aşağı Yarışı IRC 1 birincisi
Arkas Milta Marina Cup IRC 1 birincisi
Marmaris Uluslar Arası Yarış Haftası IRC 1 ikincisi
Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC 1 birincisi
 

2013

Çakabey Kupası IRC 1 birincisi
Arkas Milta Marina Cup IRC 1 birincisi
Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC 1 üçüncüsü


2012

Deniz Kuvvetleri Kupası Aşağı Yarışı IRC 1 ikincisi
Doğu Ege Yelken Haftası IRC 1 birincisi
Arkas Bayk Cup IRC 1 birincisi
Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC 1 birincisi
Marmaris Uluslar Arası Yarış Haftası IRC 1 ikincisi
 

2011

Bayk Bodrum Kış Trofesi IRC  1 ikincisi
Arkas  Bayk Cup  IRC  1 birincisi                                            
Marmaris International Race Week  IRC 1 ikincisi      
      

2010

Arkas Bayk Cup  IRC 1 birincisi

 





 



 
©2017 Arkas Spor Kulübü - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası