ARKAS DAĞCILIK 2016 ETKİNLİK TAKVİMİ
   
Tarih Etkinlik
   
5-6 Kasım Dedegül 2998 m. Vardar Açan
6 Kasım Kurudere Ergun Sarızeybek
13 Kasım Yakaköy-Karakoca Asutay Berke Tuluk
20 Kasım Spil Önyüz-Zirve-Oduncu Vadi Enver Karahan
27 Kasım Çile-Karacadağ Yasemin Sarıkaya
   
4 Aralık Göktepe-Tantalos Nurten Karpat
10-11 Aralık Dereköy Yaz Dağcılık Eğt.Kampı Murat Akay
11 Aralık Kozbeyli-Yangın Kulesi Yasemin Sarıkaya
17-18 Aralık Dereköy Yaz gelişim Eğt.Kampı Murat Akay
18 Aralık Baraj Vadisi Vardar Açan
25 Aralık Geleneksel Kuruluş Kahvaltı Ayşegül Kayaalp
   


ARKAS DAĞCILIK 2017 ETKİNLİK TAKVİMİ
   
Tarih Etkinlik
   
15 Ocak Yoğurtcu kale-Gürle Asuman Yazıcı
22 Ocak Kaynaklar-Nif Arınç Ongun
20-21-22 Ocak Erzurum Buz Tırmanışı Umut Barış
29 Ocak Balçova Yasemin Sarıkaya
   
4 Aralık Göktepe-Tantalos Nurten Karpat
5 Şubat Ören-Kandiltepe Ufuk Baba
12 Şubat Y.Kızılca-Mahmut Kadir Emer
19 Şubat Taşduvar-Nif Umut Barış
26 Şubat Hatundere-Dumanlıdağ Ramazan Başaran
   
5 Mart Kırıklar-Babadağ Şafak Durmaz
12 Mart Vişneli-Babadağ Ergun Sarızeybek
19 Mart Cumalı-Mahmut dağı Kadir Emer
26 Mart Ovacık-Dededağı Mehmet Poslu
   
2 Nisan Cevizli vadi-Spil Hakan Karahan
9 Nisan Güzelbahçe-Narlıdere Cihan Mert
16 Nisan Belevi-Keçi kalesi-Barutçu Asuman Yazıcı
23 Nisan Hamzababa-Ovacık-Sinancılar Nurten Karpat
30 Nisan Dereköy Mahmut dağı Cihan Mert
29-30 Nisan Dereköy Eğt.Kampı Murat Akay
   
7 Mayıs Adala Kanyon Abdullah Barış
14 Mayıs Armutlu Kanyon Asuman Yazıcı
19-20-21 Mayıs Erciyes Buzul Murat Akay
28 Mayıs Turgutlar-Şelale Umut Barış
   
3-4 Haziran Kavacık Kanyon Murat Akay
17-18 Haziran Kaz dağı Vardar Açan
   
29 Haz.-2 Temmuz K.Demirkazık/Yıldızbaşı U.Barış/V.Açan
8-15 Temmuz İtalya Dolomitler (Genel) M.Akay/V.Açan
15-22 Temmuz İtalya Dolomitler (Arkas sporcu) Murat Akay
   
12-20 Ağustos Verçenik yayla-Marsis yayla Vardar Açan
20-27 Ağustos Elbruz (5642 m)/ Macahel M.Akay/V.Açan
20-27 Ağustos Gürcistan Vardar Açan
   
1-4 Eylül Yenice-Yedigöller Vardar Açan
9-16 Eylül Aladağ Trans+B.D.K. Murat Akay
22-23-24 Eylül Kalimmos-Yunanistan Zorbey Aktuyun
   
1 Ekim Yarıkkaya Kanyon Abdullah Barış
8 Ekim Priene-Miletos Vardar Açan
12-27 Ekim Annapurna -Nepal Murat Akay
14-15 Ekim Kariayolu-X Vardar Açan
22 Ekim Kuladokya Vardar Açan
28-29 Ekim Bozdağ-Gölcük Barış Başlı
   
5 Kasım Çatalca-Yeniköy Yasemin Sarıkaya
12 Kasım Sinancılar-Ovacık Ergun Sarızeybek
19 Kasım Beyler-Yeniköy Asutay B.Tuluk
26 Kasım Yiğitler-Dededağı Kadir Emer
   
3 Kasım Beşpınar-Spil-Oduncu Ergun Sarızeybek
10 Kasım İğnedere-Temnos Nurten Karpat
17 Kasım Çile-Ataköy-D.dere Yasemin Sarıkaya
24 Kasım Gökdere-Nif-Kaynaklar Abdullah Barış
31 Kasım Geleneksel Kuruluş Kahvaltı Ayşegül Kayaalp


 
©2017 Arkas Spor Kulübü - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası