AXA SİGORTA KUPA VOLEY (22-24 Aralık Çeyrek Final-Mart Sonu Final)
 
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER TV SKOR
1 Ekim 2021 Cuma 15:00 ARKAS SPOR YENİ KIZILTEPE SPOR (MARDİN) ANKARA TRT 3-0
2 Ekim 2021 Cumartesi 14:00 SORGUN BLD. (YOZGAT) ARKAS SPOR ANKARA VOLEYBOL TV 0-3
3 Ekim 2021 Pazar 14:30 ARKAS SPOR ALTEKMA ANKARA VOLEYBOL TV 3-0


EFELER LİGİ FİKSTÜRÜ(2021-2022)
 
1.DEVRE (10 Ekim 2021 Pazar-19 Aralık 2021 Pazar)    
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER TV SKOR
10 Ekim 2021 Pazar 14:00 AFYON BLD YÜNTAŞ ARKAS SPOR AFYON VOLEYBOL TV 0-3
13 Ekim 2021 Çarşamba 18:00 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE İZMİR VOLEYBOL TV 3-0
17 Ekim 2021 Pazar 14:00 SOLHAN SPOR ARKAS SPOR BİNGÖL VOLEYBOL TV 0-3
24 Ekim 2021 Pazar 14:00 ARKAS SPOR ALTEKMA İZMİR TRT SPOR YILDIZ 3-0
28 Ekim 2021 Perşembe 17:00 GALATASARAY ARKAS SPOR İSTANBUL TRT SPOR YILDIZ 3-2
1 Kasım 2021 Pazartesi 20:00 ARKAS SPOR ZIRAAT BANKKART İZMİR TRT SPOR YILDIZ 1-3
7 Kasım 2021 Pazar 18:30 BURSA BŞBLD. ARKAS SPOR BURSA   3-1
14 Kasım 2021 Pazar 15:00 ARKAS SPOR YENİ KIZILTEPE SPOR İZMİR   3-0
21 Kasım 2021 Pazar 16:00 SORGUN BLD. ARKAS SPOR YOZGAT   2-3
28 Kasım 2021 Pazar 15:00 ARKAS SPOR SPOR TOTO İZMİR    
5 Aralık 2021 Pazar 13:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE HDI SİGORTA İZMİR    
13 Aralık 2021 Pazartesi 15:00 HALKBANK ARKAS SPOR ANKARA    
19 Aralık 2021 Pazar 16:00 ARKAS SPOR CİZRE BLD İZMİR    
2.DEVRE (8 Ocak 2022 Cumartesi-2 Nisan 2022 Cumartesi)    
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER TV SKOR
8 Ocak 2022 Cumartesi   ARKAS SPOR AFYON BLD YÜNTAŞ İZMİR    
    TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR TOKAT    
    ARKAS SPOR SOLHAN SPOR İZMİR    
    ALTEKMA ARKAS SPOR İZMİR    
    ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR    
    ZIRAAT BANKKART ARKAS SPOR ANKARA    
    ARKAS SPOR BURSA BŞBLD. İZMİR    
    YENİ KIZILTEPE SPOR ARKAS SPOR MARDİN    
    ARKAS SPOR SORGUN BLD. İZMİR    
    SPOR TOTO ARKAS SPOR ANKARA    
    FENERBAHÇE HDI SİGORTA ARKAS SPOR İSTANBUL    
    ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR    
    CİZRE BLD ARKAS SPOR ŞIRNAK    




EFELER LİGİ PLAY-OFF FİNAL ETABI (1-4)
 
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER   SKOR
2 Nisan 2021 Cuma 20:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR İSTANBUL B.FELEK TRTSPOR2 1-3
2 Nisan 2021 Cuma 14:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA ANKARA BAŞKENT TRTSPOR2 3-2
6 Nisan 2021 Salı 17:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 0-3
6 Nisan 2021 Salı 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI İSTANBUL B.FELEK TRTSPOR2 1-3
9 Nisan 2021 Cuma 20:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR İSTANBUL B.FELEK TRTSPOR2 3-2

EFELER LİGİ PLAY-OFF FİNAL ETABI (3-4)
 
12 Nisan 2021 Pazartesi 15:00 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 0-3
15 Nisan 2021 Perşembe 15:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR İSTANBUL B.FELEK TRTSPOR2 3-0


2020-2021 AXA SİGORTA EFELER LİGİ MÜSABAKA PROGRAMI
1.DEVRE
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER TV SKOR
13 Eylül 2020 Pazar 16:00 ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 1--3
16 Eylül 2020 Çarşamba 16:00 AFYON BLD YÜNTAŞ ARKAS SPOR AFYONKARAHİSAR   1--3
19 Eylül 2020 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR ZIRAAT BANKASI İZMİR ATATÜRK   3--1
22 Eylül 2020 Salı 13:00 SOLHAN SPOR ARKAS SPOR BİNGÖL   0--3
4 Ekim 2020 Pazar TEHİR ARKAS SPOR SORGUN BLD. İZMİR ATATÜRK   TEHİR
8 Ekim 2020 Perşembe 19:00 ARKAS SPOR BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 3--0
11 Ekim 2020 Pazar 19:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ARKAS SPOR İSTANBUL TRTSPOR2 3--0
14 Ekim 2020 Çarşamba 13:00 ARHAVİ VOLEYBOL ARKAS SPOR ARTVİN   0--3
18 Ekim 2020 Pazar 17:00 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE İZMİR ATATÜRK TVF Voleybol TV 3--1
21 Ekim 2020 Çarşamba 17:00 İSTANBUL BBSK ARKAS SPOR İSTANBUL   1--3
25 Ekim 2020 Pazar 18:00 ARKAS SPOR SPOR TOTO İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 3--1
28 Ekim 2020 Çarşamba 19:00 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR BURSA TRTSPOR2 0--3
1 Kasım 2020 Pazar TEHİR ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 TEHİR
8 Kasım 2020 Pazar 15:00 ALTEKMA ARKAS SPOR İZMİR ATATÜRK TVF Voleybol TV 2--3
11 Kasım 2020 Çarşamba 14:00 ARKAS SPOR SORGUN BLD. İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 3--1
15 Kasım 2020 Pazar TEHİR HALİLİYE BLD. ARKAS SPOR ŞANLIURFA   TEHİR


2020-2021 AXA SİGORTA EFELER LİGİ MÜSABAKA PROGRAMI
2.DEVRE
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER TV SKOR
22 Kasım 2020 Pazar 20:00 GALATASARAY ARKAS SPOR İSTANBUL TRTSPOR2 3--1
25 Kasım 2020 Çarşamba 16:00 ARKAS SPOR AFYON BLD YÜNTAŞ İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 3--0
28 Kasım 2020 Cumartesi TEHİR ZIRAAT BANKASI ARKAS SPOR ANKARA TVF Voleybol TV TEHİR
5 Aralık 2020 Cumartesi 17:30 ARKAS SPOR SOLHAN SPOR İZMİR ATATÜRK TVF Voleybol TV 3--1
8 Aralık 2020 Salı TEHİR BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. ARKAS SPOR BURSA   TEHİR
14 Aralık 2020 Pazartesi 15:00 ARKAS SPOR ARHAVİ VOLEYBOL İZMİR ATATÜRK TVF Voleybol TV 3-0
19 Aralık 2020 Cumartesi 16:00 SORGUN BLD. ARKAS SPOR YOZGAT   0-3
22 Aralık 2020 Salı 19:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE HDI SİGORTA İZMİR ATATÜRK TRTSPOR2 0-3
26 Aralık 2020 Cumartesi TEHİR ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR ATATÜRK   TEHİR
20 Ocak 2021 Çarşamba 14:00 HALİLİYE BLD. ARKAS SPOR ŞANLIURFA   0-3
23 Ocak 2021 Cumartesi 15:30 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR TOKAT   1-3
27 Ocak 2021 Çarşamba 13:00 ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR ATATÜRK   1-3
30 Ocak 2021 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK İZMİR ATATÜRK   3-0
03 Şubat 2021 Çarşamba 16:30 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR ANKARA TVFVoleybol TV 3-1
06 Şubat 2021 Cumartesi 15:00 SPOR TOTO ARKAS SPOR ANKARA TRTSPOR 2 1-3
13 Şubat 2021 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. İZMİR ATATÜRK   3-1
17 Şubat 2021 Çarşamba 14:00 HALKBANK ARKAS SPOR ANKARA   3-0
21 Şubat 2021 Pazar 20:00 ARKAS SPOR ALTEKMA İZMİR ATATÜRK   3-0
24 Şubat 2021 Çarşamba 15:00 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. ARKAS SPOR BURSA   1-3
27 Şubat 2021 Cumartesi 17:00 ARKAS SPOR HALİLİYE BLD. İZMİR ATATÜRK   3-0
             



AXA SİGORTA KUPA VOLEY
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER   SKOR
29 Mart 2021 Pazartesi 15:00 FENERBAHÇE SPOR TOTO ANKARA BAŞKENT TRTSPOR2 2-3
29 Mart 2021 Pazartesi 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK ANKARA BAŞKENT TRTSPOR2 0-3



2020-2021 AXA SİGORTA KUPA VOLEY ÇEYREK FİNAL
 
TARİH SAAT A TAKIMI B TAKIMI YER SKOR YAYIN TÜR
20 Mart 21 Cmt 12:30 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA İZMİR (ATATÜRK) 3-2 TRT-Spor 2 ÇEYREK FİNAL

2020-2021 AXA SİGORTA KUPA VOLEY-B GRUBU
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR YAYIN
31 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ 16:00 ARKAS SPOR AFYON BLD.YÜNTAŞ CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 3-1  
2 EYLÜL 2020 ÇARŞAMBA 15:30 ARKAS SPOR BURSA BLD. CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 3-0 TRTSPOR2
5 MART 2021 CUMA 14:00 TOKAT BLD. ARKAS SPOR CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 1-3 TvfVoleybol TV




2020-2021 AXA SİGORTA ŞAMPİYONLAR KUPASI
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR YAYIN
8 EYLÜL 2020 SALI 19:00 FENERBAHÇE HDI SİGORTA ARKAS SPOR CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 3-1 TRTSPOR



2019-2020 AXA SİGORTA KUPA VOLEY FİNAL MÜSABAKA PROGRAMI
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR YAYIN
21 MART 2020 CUMARTESİ 12:30 ARKAS SPOR İSTANBUL BBSK ANKARA BAŞKENT ÇEYREK FİNAL  
21 MART 2020 CUMARTESİ 15:30 GALATASARAY  HALKBANK ANKARA BAŞKENT ÇEYREK FİNAL TRT SPOR2
21 MART 2020 CUMARTESİ 17:30 ZİRAAT BANKASI SPOR TOTO ANKARA BAŞKENT ÇEYREK FİNAL  
21 MART 2020 CUMARTESİ 20:00 FENERBAHÇE BURSA BLD ANKARA BAŞKENT ÇEYREK FİNAL TRT SPOR2
22 MART 2020 PAZAR 17:30 GALATASARAY/HALKBANK GALİBİ ZİRAAT BANKASI/SPOR TOTO GALİBİ ANKARA BAŞKENT YARI FİNAL TRT SPOR2
22 MART 2020 PAZAR 20:30 FENERBAHÇE/BURSA BLD GALİBİ ARKAS SPOR/İSTANBUL BBSK GALİBİ ANKARA BAŞKENT YARI FİNAL TRT SPOR2
23 MART 2020 P.TESİ 15:30 FİNALİST 1 FİNALİST 2 ANKARA BAŞKENT FİNAL TRT SPOR2



2019 - 2020 EFELER LİGİ - 1.DEVRE
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
27 Ekim 2019 Pazar 15:00 ARKAS SPOR            BELEDİYE PLEVNE İZMİR ATATÜRK 3-1  
30 Ekim 2019 Çarşamba 14:00 SORGUN BELEDİYE ARKAS SPOR YOZGAT (SORGUN) 0-3  
3 Kasım 2019 Pazar 19:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE İZMİR ATATÜRK 0-3 TRT SPOR 2
6 Kasım 2019 Çarşamba 17:00 İSTANBUL B.B ARKAS SPOR HALDUN ALAGAŞ 3-2  
10 Kasım 2019 Pazar 17:00 ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR ATATÜRK 2-3 TRT SPOR 2
18 Kasım 2019 Pazartesi 19:00 ARHAVİ VOLEYBOL ARKAS SPOR ARTVİN (ARHAVI) 0-3 TRT SPOR 2
21 Kasım 2019 Perşembe 19:00 ARKAS SPOR BURSA B.BELEDIYE İZMİR ATATÜRK 0-3 TRT SPOR 2
24 Kasım 2019 Pazar 16:00 İNEGÖL BELEDIYE ARKAS SPOR BURSA (İNEGÖL) 0-3  
2 Aralık 2019 Pazartesi 19:00 ARKAS SPOR ZIRAAT BANKASI İZMİR ATATÜRK 3-0 TRT SPOR 2
8 Aralık 2019 Pazar 19:00 HALKBANK ARKAS SPOR BAŞKENT 0-3 TRT SPOR 2
15 Aralık 2019 Pazar 15:00 ARKAS SPOR SPOR TOTO İZMİR ATATÜRK 3-2  


2019 - 2020 EFELER LİGİ - 2.DEVRE
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
18 Ocak 2020 Cumartesi 15:30 BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR            TOKAT (ALI YÜCEL) 0-3  
21 Ocak 2020 Salı 19:00 ARKAS SPOR     SORGUN BELEDİYE İZMİR ATATÜRK 3-1  
25 Ocak 2020 Cumartesi 13:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR     BURHAN FELEK 3-2 TRT SPOR 2
1 Şubat 2020 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR     İSTANBUL B.B İZMİR ATATÜRK 3-0  
5 Şubat 2020 Çarşamba 17:00 GALATASARAY ARKAS SPOR     BURHAN FELEK 1-3 TRT SPOR2
8 Şubat 2020 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR     ARHAVİ VOLEYBOL İZMİR ATATÜRK 3-1  
15 Şubat 2020 Cumartesi 16:00 BURSA B.BELEDIYE ARKAS SPOR     CENGIZ GÖLLÜ 0-3  
22 Şubat 2020 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR     İNEGÖL BELEDIYE İZMİR ATATÜRK 3-1  
29 Şubat 2020 Cumartesi 19:00 ZIRAAT BANKASI ARKAS SPOR     BAŞKENT 2-3 TRT SPOR2
7 Mart 2020 Cumartesi 17:00 ARKAS SPOR     HALKBANK İZMİR ATATÜRK 3-1 TRT SPOR2
14 Mart 2020 Cumartesi 17:00 SPOR TOTO ARKAS SPOR     BAŞKENT 2-3  


2018 - 2019 EFELER LİGİ PLAY-OFF YARI FİNAL
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
11 Nisan 2019 Perşembe 19:00 GALATASARAY ARKAS SPOR İSTANBUL 0-3 GS TV
15 Nisan 2019 Pazartesi 18:00 ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR 3-2 TRT-Spor

 
2018 - 2019 EFELER LİGİ PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
30 Mart 2019 Cumartesi 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR TOKAT 1-3  
3 Nisan 2019 Çarşamba 19:00 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE İZMİR 3-0  

 
2018 - 2019 EFELER LİGİ - 1.DEVRE
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
14 Ekim 2018 Pazar 15:00 İKBAL AFYON BLD YÜNTAŞ ARKAS SPOR AFYON 1-3  
20 Ekim 2018 Cumartesi 14:00 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE İZMİR 3-2  
28 Ekim 2018 Pazar 14:00 ARHAVİ BELEDİYESİ ARKAS SPOR ARTVİN 3-2  
4 Kasım 2018 Pazar 17:00 ARKAS SPOR ZIRAAT BANKASI İZMİR 2-3  
11 Kasım 2018 Pazar 14:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR İSTANBUL 0-3  
18 Kasım 2018 Pazar 16:00 ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR 3-0  
25 Kasım 2018 Pazar 16:00 İNEGÖL BELEDİYESİ ARKAS SPOR BURSA 3-2  
2 Aralık 2018 Pazar 16:00 ARKAS SPOR JEOPARK KULA BLD İZMİR 3-0  
9 Aralık 2018 Pazar 14:00 HALKBANK ARKAS SPOR ANKARA 3-0 TRT SPOR
12 Aralık 2018 Çarşamba 18:00 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR 3-1  
15 Aralık 2018 Cumartesi 14:00 İSTANBUL BSBK ARKAS SPOR İSTANBUL 3-1  

 

2018 - 2019 EFELER LİGİ - 2.DEVRE

TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR
12 Ocak 2019 C.tesi 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR TOKAT 1-3
19 Ocak 2019 C.tesi 16:00 ARKAS SPOR ARHAVİ BELEDİYESİ İZMİR 3-0
22 Ocak 2019 Salı 18:00 ARKAS SPOR İKBAL AFYON BLD YÜNTAŞ İZMİR 3-0
26 Ocak 2019 C.tesi 16:00 ZIRAAT BANKASI ARKAS SPOR ANKARA 1-3
2 Şubat 2019 C.tesi 16:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE İZMİR 3-2
9 Şubat 2019 C.tesi 16:00 GALATASARAY ARKAS SPOR İSTANBUL 3-2
16 Şubat 2019 Ctesi 16:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BELEDİYESİ İZMİR 3-0
19 Şubat 2019 Salı 17:00 JEOPARK KULA BLD. ARKAS SPOR MANİSA 0-3
23 Şubat 2019 C.tesi 16:00 ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR 1-3
3 Mart 2019 Pazar 16:30 MALİYE MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR ANKARA 0-3

 
AXA Sigorta Süper Kupa
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
15 Mart 2019 Cuma 12:00 MALİYE PİYANGO İSTANBUL BBSK MALATYA 2-3  
15 Mart 2019 Cuma 14:00 GALATASARAY TOKAT BLD. PLEVNE MALATYA 3-1 TRT-SPOR
15 Mart 2019 Cuma 16:30 HALKBANK ZIRAAT BANKASI MALATYA 3-1  
15 Mart 2019 Cuma 18:30 ARKAS SPOR FENERBAHÇE MALATYA 1-3  
16 Mart 2019 Cumartesi 14:00 İSTANBUL BBSK GALATASARAY MALATYA 0-3  
16 Mart 2019 Cumartesi 17:00 HALKBANK FENERBAHÇE MALATYA 1-3 TRT-SPOR
17 Mart 2019 Pazar 17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE MALATYA 2-3 TRT-SPOR

 

2017 - 2018 EFELER LİGİ PLAY-OFF FİNAL
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
1Nisan 2018 Pazar 16:00 ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR ATATÜRK 0-3 TRT-SPOR
3 Nisan 2018 Salı 19:00 ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR ATATÜRK 3-2 TRT-SPOR
7 Nisan 2018 Cumartesi 16:00 HALKBANK ARKAS SPOR ANK. BAŞKENT 3-2 TRT-SPOR
9 Nisan 2018 Pazartesi 18:00 HALKBANK ARKAS SPOR ANK. BAŞKENT 3-1 TRT-SPOR

 
2017 - 2018 EFELER LİGİ PLAY-OFF YARI FİNAL
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
18 Mart 2018 Pazar 16:00 GALATASARAY ARKAS SPOR B.FELEK 1-3 TRT-SPOR
24 Mart 2018 Cumartesi 16:30 ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR ATATÜRK 3-1 TRT-SPOR

 
2017-2018 EFELER LİGİ ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMASI
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM  YER SKOR TV
4 Mart 2018 Pazar 15:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR ANKARA BAŞKENT 3-0  
7 Mart  2018 Çarşamba 18:30 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR ATATÜRK 3-0  
10 Mart 2018 Cumartesi 17:00 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR ATATÜRK 3-1  


2017-2018 EFELER LİGİ ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMASI
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
4 Mart 2018 Pazar 15:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR ANKARA BAŞKENT 3-0  
7 Mart 2018 Çarşamba 18.30 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR ATATÜRK 3-0  
10 Mart 2018 Cumartesi 17:00 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR ATATÜRK 3-1  

 

EFELER LİGİ FİKSTÜRÜ
1.DEVRE (24 EYLÜL-KASIM 2017/PAZAR)
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
15 Eylül 2017 Cuma 18:00 ARKAS SPOR AFYON BLD YÜNTAŞ İZMİR ATATÜRK 3-1 TSYD
16 Eylül 2017 Cumartesi 16:00 İBB ARKAS SPOR İZMİR ATATÜRK 3-0 TSYD
17 Eylül 2017 Pazar 16:00 ARKAS SPOR ZIRAAT BANKASI İZMİR ATATÜRK 1-3 TSYD
24 Eylül 2017 Pazar 15:00 ARKAS SPOR GALATASARAY İZMİR ATATÜRK 3-0  
01 Ekim 2017 Pazar 16:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR ANKARA BAŞKENT 0-3  
04 Ekim 2017 Çarşamba 19:00 ARKAS SPOR ZIRAAT BANKASI İZMİR ATATÜRK 1-3  
08 Ekim 2017 Pazar 15:30 İNEGÖL BELEDİYESİ ARKAS SPOR BURSA İNEGÖL 1-3  
14 Ekim 2017 Cumartesi 17:00 ARKAS SPOR AFYON BLD YÜNTAŞ İZMİR ATATÜRK 3-1 TRT SPOR
22 Ekim 2017 Pazar 14:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR İSTANBUL AKATLAR/B.FELEK 1-3  
29 Ekim 2017 Pazar 15:00 ARKAS SPOR İBB İZMİR ATATÜRK 3-0 TRT TURK
05 Kasım 2017 Pazar 14:00 HALKBANK ARKAS SPOR ANKARA BAŞKENT 3-0 TRT SPOR
12 Kasım 2017 Pazar 15:00 ARKAS SPOR JEOPARK KULA BLD İZMİR ATATÜRK 3-0  
19 Kasım 2017 Pazar 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ARKAS SPOR GÜMÜŞHANE TORUL 0-3  
25 Kasım 2017 Cumartesi 16:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR İST METRO ENERJİ 3-1  
15 Aralık 2017 Cuma 16:30 ARKAS SPOR MALİYE M.P-KULA BLD MAÇI GALİBİ  ŞANLIURFA  1-3 Türkiye Kupası 1/8 Maçı


 2.DEVRE (6 OCAK-24 ŞUBAT 2018/CTESİ)
TARİH SAAT A TAKIM B TAKIM YER SKOR TV
06 Ocak 2018 Cumartesi 14:00 GALATASARAY ARKAS SPOR İSTANBUL B.FELEK 1-3  
13 Ocak 2018 Cumartesi 15:00 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR ATATÜRK 1-3  
21 Ocak 2018 Pazar 14:00 ZIRAAT BANKASI ARKAS SPOR ANKARA BAŞKENT 2-3  
24 Ocak 2018 Çarşamba 19:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BELEDİYESİ İZMİR ATATÜRK 3-0  
27 Ocak 2018 Cumartesi 17:00 AFYON BLD YÜNTAŞ ARKAS SPOR AFYON YENİ SALON 3-2  
04 Şubat 2018 Pazar 14:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ İZMİR ATATÜRK 3-0  
07 Şubat 2018 Çarşamba 14:00 İSTANBUL B.B. ARKAS SPOR İSTANBUL H.ALAGAŞ 3-2  
10 Şubat 2018 Cumartesi 14:00 ARKAS SPOR HALKBANK İZMİR ATATÜRK 2-3  
17 Şubat 2018 Cumartesi 14:00 JEOPARK KULA BLD ARKAS SPOR MANİSA KULA 0-3  
20 Şubat 2018 Salı 19:00 ARKAS SPOR TKD KUZEY ENERJİ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK İZMİR ATATÜRK 3-0  
24 Şubat 2018 Cumartesi 14:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE İZMİR ATATÜRK 3-0 TRT SPOR



 




SİVAS TAHA AKGÜL



 
©2021 Arkas Spor Kulübü - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası