ARKAS BAYK CUP 2012’DE MUHTEŞEM FİNAL


Arkas BAYK Cup’ta son 2 yılın şampiyonu olan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Bernard Arcas ve ekibinin Flying Box-Lemon Arkas  isimli teknesi; Arkas Bayk Cup 2012’de de şampiyon olarak kupayı kaldırdı.
Bernard Arcas, Funda Arcas, Cenk Değer, Mert Oruz, Pamir Sezener, Tolga Yağlı, Serhat Altay, Yiğitcan Gülle, Serkan Yapan ve Varol Altun’un oluşturduğu Flying Box ekibi bir kez daha şampiyon olmanın keyfini ve gururunu yaşadılar.


ARKAS BAYK CUP GRUP SONUÇLARI

IRC 1
1.FLYING BOX –LEMON-ARKAS/ BERNARD ARKAS       
2.CİVATA-LEVENT ÖZGEN
3.MAPFRE-LEMON       
 
IRC 2
1.MATRIX-ORHAN GORBON      
2.ADALIN-ALİ HADİ TÜRKAY    
3.MATADOR-CÜNEYT BÜYÜKUÇAK
 

IRC 3
1.AMEERA XS-EMİR İÇGÖREN
2.CADI-ALP DOĞUOĞLU
3.VIRA SAILING SCHOOL-LADY DENİZ-OSMAN YİĞİT   
 

IRC 4
1.DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KALKIŞ-CİHAT KALKIŞ
2.BONA DEA-YAKUP İÇGÖREN
3.ARVENTO-ARSIZ-HASAN SEL
 

DESTEK KADINLAR SINIFI:
1.İZMİR YELKEN AKADEMİSİ-YASEMİN AKYIL
2.SAFINAZ-AYŞE KORALTAN
3.FUN LEMON-ÇİĞDEM GÜRLÜOĞLU
 

DESTEK SINIFI:
1.HAPPY LEMON-CEM VİDİNLİSAN
2.BETA 4-BARBAROS TUNA
3.POYRAZ-İZMİR YELKEN-MUSTAFA ÇELEBİ 


ARKAS BAYK CUP

1999 yılından beri aralıksız olarak düzenlenen Bayk Cup son 2 yıldır Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina sponsorluğunda ARKAS BAYK CUP adı altında gerçekleşiyor. Denizcilik sektöründe farklı alanlarda hizmet veren iki öncü firmanın güçlerini ve deniz tutkularını bir araya getirerek organize ettiği Arkas Bayk Cup, sahip olduğu destekle yılın en görkemli ve başarılı yarışları arasında yer alıyor.

Uluslararası taşımacılık ve denizcilik sektörünün öncü kuruluşlarından Arkas Holding içinde “deniz”i barındıran tüm alanlara katkı sağlamaktan mutluluk duyuyor. Son iki yılın şampiyonu olan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas ve ekibinin By Farr Lemon isimli teknesi, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda şampiyonluğun adaylarından. Ege kıyılarını “dostluk” etabıyla bir araya getiren ARKAS BAYK CUP, geçen yıl olduğu gibi bu yılda yelken severleri bir araya getirecek. Yarışlar bu yıl 31 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Son iki yılın şampiyonu Arkas By Farr Lemon adlı teknemize bu yıl da başarılar dileriz..

             
 

 
ARKAS SPOR'LU ENES YILMAZER, PWA DÜNYA RÜZGAR SÖRFÜ ŞAMPİYONASI'NIN EN GENÇ BAŞARILI TÜRK SÖRFÇÜSÜ

IFCA Gençler Slalom Dünya Şampiyonu olan Arkas Spor 'un başarılı sörfçüsü Enes Yılmazer(18), PWA Dünya Slalom Windsurf Şampiyonası'nın Alaçatı ayağını da başarıyla tamamladı.

PWA Dünya Şampiyonası'nın 6. ayağı 10- 15 Ağustos 2009 tarihleri arasında Alaçatı'da gerçekleşti. Arkas Spor 'lu şampiyon sörfçü Enes Yılmazer, yarışı 23. sırada bitirmeyi başardı. Aldığı bu sonuçla ilk 25 sporcu arasına giren en genç Türk sporcu olan Yılmazer, aynı zamanda erkekler kategorisindeki en başarılı ikinci Türk sörfçü oldu.
ARKAS SPOR'DAN ENES YILMAZER DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

Arkas Spor'un başarılı windsurfçüsü Enes Yılmazer (19), 7-14 Temmuz tarihleri arasında İtalya'nın Torbole Kasabası'nda gerçekleşen  Dünya Gençler Slalom Windsurf Şampiyonası'nda 1'inci olarak tüm Türkiye'nin gururu oldu.

Geçtiğimiz ay Türkiye Yelken Fedarasyonu'nun Datça'da düzenlediği WindSurf Türkiye Şampiyonası 'nda gençler Slalom dalında şampiyonluk kazanan Arkas Sporlu sörfçü Enes Yılmazer, bu kez İtalya'nın Torbole Kasabası'nda gerçekleştirilen Dünya Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı.


 


 
©2022 Arkas Spor Kulübü - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası